DJ1Witam jestem dj-em – wodzirejem który specjalizuje się w prowadzeniu imprez typu wesela. Długoletnie doświadczenie w dopasowaniu muzyki oraz kontakt z gości na weselu sprawi że poczujecie się Państwo wyjątkowo w ten ważny dla Was dzień.

Scenariusz wesela oraz ustalenia co do przebiegu uroczystości ustalam na indywidualnym spotkaniu. Każdy wymóg jest brany pod uwagę, nawet ten najbardziej ekstrawagancki. Wesele jest wydarzeniem pełnym różnych emocji przeplatających się ze sobą. Mają Państwo możliwość wybrania wodzireja z akordeonem, który będzie towarzyszył biesiadowaniu. Spożywanie posiłków przy dźwiękach z akordeonu jest samą przyjemnością. Przysłowiową wisienka na torcie będzie atrakcja weselna „Taniec w chmurach” stosowana w trakcie pierwszego tańca. Właśnie ta chwile będzie najbardziej zapadającą chwilą w pamięci ponieważ Para młoda będzie wyglądać jakby była w kłębiących się chmurach, najlepszy efekt można uzyskać w towarzystwie oryginalnego oświetlenie jakim jest dekoracja światłem.

Pozwólcie Państwo Waszym gościom poczuć się niezwykle w tak szczególnym dniu, jakim jest wesele.

 

Dj na wesele,Dekoracja światłem,Taniec w chmurach       Copyright © by Agencja Muzyczna Lena 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone!

projekt i wykonanie:

Top